Hakkımızda Motorlar Yedek Parça Servis İşçilik Hizmetleri Referanslar İletişim

 

 

   

DEUTZ SERVİSİ & GRUP OTOMOTİV
Çözüm ortağınız olmaya devam edecektir.
    TESCİL BELGELERİMİZ
       
   Grup Marka Tescil Belgesi Hizmet

 Grup Marka Tescil Belgesi Ticaret

 
       
   
       
HAKKIMIZDA
 

DEUTZ Servisi & GRUP Otomotiv ltd şti olarak 1988 yılından bu güne dek Ülkemizde inşaat, Madencilik ,Taşımacılık,Denizcilik,Liman içi hizmet gibi ekonomimizin can damarını teşkil eden sektörler ile TSK gibi ülke güvenliğinin sağlanmasında
Hizmet eden gerek resmi ve gerekse özel sektör işletmelerine hizmet veren ve onların can damarı sayılan DEUTZ'un satış sonrası hizmetlerini Satış, Servis ve Yedek parça olarak sürdürmekteyiz.

Tamamen dış kaynaklı eğitim seminerlerini başarı ile bitirmiş, teknik ekibimiz ve konusunda uzman kadromuz ile 24 saat teknik servis ve yedek parça desteği vermekteyiz.

Firmamız ayrıca uzun yıllardırüretimini yaptığı DEUTZ 912 tip motor bileşenlerini dış pazarlarda ki müşterilerin talepleri doğrultusunda, başta cezayir olmak üzere çeşitli Avrupa ülkelerine ihracatını yapmaktadır.

Cezayir'de DEUTZ patenti ile üretim yapan EPE/SPA/EMO Firmasının ana tedarikçilerinden biri olmaktan gurur duymaktayız.

www.asmpm.com

Firmamız faaliyetlerine 2013 yılı itibari ile Grup Asm Endüstriyel Mot.Otom.Mak.San.Tic.Ltd.Şti olarak devam etmekte olup, aynı çatı altında 2015 yılı itibari ile faaliyyet bir yenisini daha eklemiştir.

ATEX94/9/EC yönetmeliği (muhtemel patlayıcı ortamlarda kullanılması amaçlanann techizat ve koruyucu sistemlerde ilgili direktif ) kapsamında riskli ortamlarda her türlü elektrikli, hidrolik veya pnömatik sistemlerin exproof dönüşümünü gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca patlama riski olan ortamlarda çalışan elektrikli veya dizel Forklift, İstif makinesi, Reach Truck, trans palet yükleyici, kırıcıdelici gibi ağır, hafif ve orta derecedeki iş makinelerinin exproof dönüşümünü gerçekleştirmekteyiz.

www.grup-ex.com

Bugünkü tarih itibarı ile 27 yıldır ahlak ve dürüstlüğü temel ilke olarak benimsemiş ve İnsanlık değerlerinden taviz vermeden siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Güvenliğini koşulsuz müşteri memnuniyetine dayandıran anlayışla çalışmalarımızı sürdürmekte ve bu konudaki ihtiyaçlarınızı zamanında ve yüksek kalitede karşılayabilmek Gururla taşıdığımız felsefemizdir.

Bu anlayış ve dinamizmle  problemlerinizde çözüm ortağınız olmaya devam edeceğiz...

 

 

 

Grup ASM Endüstriyel Motor Otomotiv
Makina Sanayi Tic.Ltd.Şti

Tlf:+90 232 375 57 35 (Pbx)
Fax:+90 232 375 62 93
Designed by ALGORİTMA